Április 13-án, a Pihenőparkban tojásfestésre és kézműves foglalkozásra várta a gyerekeket az önkormányzat. A fiúk húsvéti versekkel készültek, a lányok festett tojást adtak nekik, azután a locsolkodás következett. Ezután Gera Márta és Tari Klára tanárnők vezetésével népi gyerekjátékokat játszottak, majd a sátorban tojást festettek, húsvéti díszeket készítettek az önkormányzat munkatársainak segítségével. Többen a gyönyörű napsütésben […]
2022. március 26-án délután közösségi mozit tartottak a művelődési házban.
Március 10-én újabb kerekasztal beszélgetést tartottunk a balástyai sportöltöző tetőterében. Az előző hétvégén itt rendeztük meg az E-sport találkozót.
2022. március 5-én, szombaton E-sport találkozót rendeztek a balástyai sportöltöző tetőterében.
2019 ősze óta ez volt az első kerekasztal beszélgetés. A pandémia nem csak a beszélgetést megelőző két évre, hanem a beszélgetés szervezésére is hatással volt, ez látszik a létszámon.