Bűnmegelőzési program

2022. Szeptember 25-én tartottuk a bűnmegelőzési előadást a balástyai általános iskolában. A Kisteleki Rendőrkapitányság őrsparancsnoka, Sejben Győző őrmester érkezett a főleg drog- és alkoholprevenciós előadásra.

Rövid ismerkedés interaktív módon, közösen a hallgatósággal jutottak el az alap problémákig. Ezután kivetítés keretében a dohányzás, az ittas vezetés és a dorgfogyasztás káros hatásairól, veszélyeiről tekinthettek meg vidókat az érdkelődők.

A programot a szabad kérdések, válaszok zárták. Értékes és hasznos előadásnak ítélte meg a programot úgy a szakember, mint a résztvevők!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük