Értéktár kiállítás Balástyán

Értéktár kiállítást tartottunk 2022. szeptember 17-én a Balástyai Falunapok keretében az új balástyai emlékházban.

A megnyitón Ujvári László polgármester mondott beszédet és megköszönte azoknak, akik segítették létrejönni a kiállítást.

Az épület egyik termében egy régi paraszti életkép került kiállításra, a másikban pedig maga az értéktárkiállítás elemei voltak láthatóak fotókkal, videókkal, leírásokkal és tárgyakkal bemutatva

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük