- 2022.09.10.
Értéktár kiállítás Balástyán
Értéktár kiállítást tartottunk 2022. szeptember 17-én a Balástyai Falunapok keretében az új balástyai emlékházban.
A megnyitón Ujvári László polgármester mondott beszédet és megköszönte azoknak, akik segítették létrejönni a kiállítást.
Az épület egyik termében egy régi paraszti életkép került kiállításra, a másikban pedig maga az értéktárkiállítás elemei voltak láthatóak fotókkal, videókkal, leírásokkal és tárgyakkal bemutatva



